TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Isa Hoes, Monic Hendrickx, Olcay Gulsen en Richard Groenendijk denken nog geregeld terug aan hun deelname aan BN'ers in het ziekenhuis: Leren van de helden. De vier BN'ers hebben zich de afgelopen weken bewezen als stagiairs in het Erasmus Medisch Centrum, ook al vonden ze het in de beginperiode lastig om bij te springen tijdens medische noodgevallen.
Zo kreeg Hendrickx in haar tijd op de afdeling cardiologie geregeld te maken met hartstilstanden en andere levensbedreigende situaties. In de slotaflevering maakt iedereen tussen de laatste werkzaamheden door de balans op. Isa Hoes vindt het gek om naar huis te gaan, Olcay staat haar mannetje bij een hersenoperatie en Richard Groenendijk besluit dat hij als vrijwilliger verbonden wil blijven aan het Erasmus MC.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'