TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat meldt BNNVARA dinsdag.
Vijf gezinnen doen mee aan het programma. Marieke en Bart wonen samen met hun puberdochter Liselot (13) in hartje Amsterdam. Hun dochter experimenteert volop. Van het kleuren van haar haar tot alcohol, blowen, vapen, piercings en tatoeages.
Bas en Nicolien hebben een samengesteld gezin en wonen in Etten Leur en Rockanje. Beiden hebben ze twee kinderen uit eerdere relaties. Drie daarvan zitten volop in de pubertijd: Stijn (16), Tygo (14) en Bregje (14). Ook hier gaat het over alcohol, vapen en merkkleding.
Ook alleenstaande moeder Aruna met haar dochter Ishany (13) wonend in Den Haag doen mee. In Arnhem wonen moeder Naomi en zoon Dylan (14) in een volksbuurt. In het Brabantse dorp Oisterwijk worden Loek en Joyce gevolgd met hun drie kinderen. Owen (13) en Guillaume (15) zijn de twee pubers in huis.
Het programma heeft een bekende voice-over namelijk Kluun. Hij deelt wetenschappelijke theorieën over pubers en geeft ook tips. Kluun is de auteur van het boek Help ik heb een Puber en weet dankzij een podcast en een theatervoorstelling alles over de wereld van pubers.
Pubers! is vanaf 29 oktober om 20.20 uur wekelijks te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'