TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Paul de Leeuw laat zijn studioshows even voor wat ze zijn en gaat zelf naar de mensen toe in zijn nieuwe programma Busje komt zo. Wie een hart onder de riem nodig heeft, een ruzie wil oplossen of juist een ludieke wens heeft, kan rekenen op een bezoek van de presentator. Kortom, het publiek bepaalt waar De Leeuw met zijn tourbus moet stoppen.
Die vindt het fantastisch om bij de mensen thuis te komen, zei hij vorige maand in Khalid & Sophie. Het idee ontstond vorig jaar, toen hij vanwege corona niet zijn oude vertrouwde Sinterklaasshow kon presenteren. Een alternatief was snel gevonden: De Leeuw en de Sint zochten de mensen zelf op. Dit format kon destijds al veel kijkers bekoren, dus grote kans dat Busje komt zo net zo enthousiast ontvangen wordt.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight