TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In zijn boek over zijn idool Charles Aznavour beschrijft Matthijs van Nieuwkerk een anekdote over zanger en dichter Serge Gainsbourg, om wie Chansons! deze week draait. 'De meest eigenzinnige zanger, de onweerstaanbare charmeur die wel duizend liedjes over troost en liefde had geschreven’, zou het nummer ‘Parce que’ van Aznavour hebben gezongen om meisjes mee te imponeren. Hij zou als het er echt op aankwam bij de vrouwen voor de zekerheid een plonsje in het oeuvre van Aznavour hebben genomen, meent Van Nieuwkerk.
Samen met Rob Kemps volgt hij in Parijs de voetsporen van Gainsbourg, het enfant terrible van het chanson. De Fransman leidde een schandaleus leven vol alcohol en vrouwen en overleed in 1991 op 62-jarige leeftijd aan een hartaanval.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days