TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In zijn boek over zijn idool Charles Aznavour beschrijft Matthijs van Nieuwkerk een anekdote over zanger en dichter Serge Gainsbourg, om wie Chansons! deze week draait. 'De meest eigenzinnige zanger, de onweerstaanbare charmeur die wel duizend liedjes over troost en liefde had geschreven’, zou het nummer ‘Parce que’ van Aznavour hebben gezongen om meisjes mee te imponeren. Hij zou als het er echt op aankwam bij de vrouwen voor de zekerheid een plonsje in het oeuvre van Aznavour hebben genomen, meent Van Nieuwkerk.
Samen met Rob Kemps volgt hij in Parijs de voetsporen van Gainsbourg, het enfant terrible van het chanson. De Fransman leidde een schandaleus leven vol alcohol en vrouwen en overleed in 1991 op 62-jarige leeftijd aan een hartaanval.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij