TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In zijn boek over zijn idool Charles Aznavour beschrijft Matthijs van Nieuwkerk een anekdote over zanger en dichter Serge Gainsbourg, om wie Chansons! deze week draait. 'De meest eigenzinnige zanger, de onweerstaanbare charmeur die wel duizend liedjes over troost en liefde had geschreven’, zou het nummer ‘Parce que’ van Aznavour hebben gezongen om meisjes mee te imponeren. Hij zou als het er echt op aankwam bij de vrouwen voor de zekerheid een plonsje in het oeuvre van Aznavour hebben genomen, meent Van Nieuwkerk.
Samen met Rob Kemps volgt hij in Parijs de voetsporen van Gainsbourg, het enfant terrible van het chanson. De Fransman leidde een schandaleus leven vol alcohol en vrouwen en overleed in 1991 op 62-jarige leeftijd aan een hartaanval.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire