TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ze werden onthuld op Instagram waar actrice Jelka ook meteen actrice Johanna Hagen aankondigt als nieuwkomer in de serie.
"Hier het volledige formaat van de trailer! Waar je onze Johanna Hagen ook wat beter kunt zien! De nieuwe geweldige aanwinst voor Tropenjaren!", tikt Jelka bij de beelden. En de beelden beloven weer een hoop ongemakkelijke momenten, humor en nog veel meer.
BNNVARA zelf omschrijft het als: "Hoe zorg je voor passie in de slaapkamer na een dag in de speeltuin? Jelle en Rosa doen er in het nieuwe seizoen van Tropenjaren alles aan om hun werkende leven en relatie sexy te houden. Dit blijkt allesbehalve eenvoudig..."
Tropenjaren is vanaf 3 november elke zondag om 21:25 op NPO 3 te zien.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk