TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De nood om te ontsnappen uit de escape rooms in Code van Coppens: De wraak van de Belgen is altijd al hoog. Dit keer lijkt vrijkomen belangrijker dan ooit, want de teams zitten opgesloten in het huis van een seriemoordenaar. Viktor Brand en Jan Versteegh willen daar natuurlijk geen minuut langer blijven en dat geldt ook voor hun tegenstanders, Ruud de Wild en Olcay Gulsen. Allemaal moeten ze uit het huis zien te komen voordat het te laat is. Het liefdeskoppel is inmiddels wel gewend om samen opgesloten te zitten, al is het niet op zo’n gevaarlijke plek. In november testte Olcay positief op corona en moesten beiden thuisblijven. Een maand daarvoor zaten ze ook al samen in quarantaine, nadat ze terugkwamen van een tripje naar Lissabon, waar code oranje gold.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij