TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Gert en Hermien Timmerman scoorden jaren 70 een enorme hit met 'Alle duiven op de Dam (shalalalie shalalala)', maar hun brave imago bleek een façade. De Gert & Hermien story vertelt het verhaal van een artiestenduo dat de roem niet kon dragen. In Huize Timmerman was sprake van verslaving, huiselijk geweld en kinderverwaarlozing.
Tot Gert het zat was. De twee stopten met drank en pillen, bekeerden zich tot het christendom en werden boegbeelden van de EO. Aan die fase kwam ook een einde en begin jaren 90 werd het gezin weer voer voor roddelbladen, ditmaal dankzij gezondheidsproblemen, een echtscheiding en pikante plaatjes van dochters Sheila en Sandra. Sandra maakte een theatervoorstelling over haar familie, die de rode draad is in deze documentaire.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten