TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de finale van De Grote Kleine Treinencompetitie staan de overgebleven teams voor een haast onmogelijke opdracht. Ze moeten alle banen die ze de afgelopen vijf weken hebben gebouwd aan elkaar leggen, en zorgen dat een trein over één traject door alle landschappen kan rijden. Daarnaast buigen ze zich over het thema van deze week: de toekomst. Hiervoor maken ze een maanlandschap met twee toekomstvisies.
En alsof dat nog niet genoeg is, krijgen ze dit keer maar twee dagen in plaats van drie. De winnaar van deze titanenklus mag zich met recht de beste modelspoorbouwer van Nederland noemen en gaat aan de haal met de Gouden Locomotief. Ook juryleden Diane Meyboom en Evan Daes wacht een zware taak, maar ze krijgen versterking van radio-dj Erik de Zwart.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk