TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Fajah Lourens voegt zich bij het presentatieteam van Helden van nu. De fitnessgoeroe gaat op bezoek bij leden van de hulpdiensten die vorig jaar werden ingeschakeld bij het surfdrama bij Scheveningen. Zes ervaren surfers raakten begin mei voor de kust in de problemen toen het weer ineens omsloeg.
De groep verdween onder de golven bij het Noordelijk Havenhoofd, waarna een grootschalige zoekactie op gang kwam. Slechts een van de zes overleefde het ongeluk. Het incident maakte diepe indruk op de Scheveningse gemeenschap, een klein jaar na dato is de pijn nog steeds voelbaar. Lourens zet de betrokken hulpverleners in het zonnetje. Presentator Kevin Brouwer is in Nijmegen. Samen met voormalig TMF-gezicht Kristina Bozilovic eert hij een groep lokale helden.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle