TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Fajah Lourens voegt zich bij het presentatieteam van Helden van nu. De fitnessgoeroe gaat op bezoek bij leden van de hulpdiensten die vorig jaar werden ingeschakeld bij het surfdrama bij Scheveningen. Zes ervaren surfers raakten begin mei voor de kust in de problemen toen het weer ineens omsloeg.
De groep verdween onder de golven bij het Noordelijk Havenhoofd, waarna een grootschalige zoekactie op gang kwam. Slechts een van de zes overleefde het ongeluk. Het incident maakte diepe indruk op de Scheveningse gemeenschap, een klein jaar na dato is de pijn nog steeds voelbaar. Lourens zet de betrokken hulpverleners in het zonnetje. Presentator Kevin Brouwer is in Nijmegen. Samen met voormalig TMF-gezicht Kristina Bozilovic eert hij een groep lokale helden.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?