TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vogels doen het vanzelf: slim vliegen. Zo ver mogelijk komen met de minste inspanning. Door gebruik te maken van de wind besparen ze al energie. Daar kunnen vliegtuigbouwers nog veel van leren, en dat proberen ze dan ook.
In een tijd waarin een olieconcern door de rechter wordt gedwongen werk te maken van duurzaamheid ontkomt ook de luchtvaart er niet aan slimmer met grondstoffen om te gaan en de uitstoot van schadelijke stoffen te reduceren.
Wetenschappers experimenteren met lichtere toestellen, elektrisch vliegen en biobrandstoffen. In ‘Het nieuwe vliegen’, een special van De kennis van nu, vertellen onderzoekers hoe het ervoor staat.
De belangrijkste vraag blijft: zijn mensen bereid extra te betalen om het milieu te ontlasten? Want dat zal wel moeten.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen