TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vogels doen het vanzelf: slim vliegen. Zo ver mogelijk komen met de minste inspanning. Door gebruik te maken van de wind besparen ze al energie. Daar kunnen vliegtuigbouwers nog veel van leren, en dat proberen ze dan ook.
In een tijd waarin een olieconcern door de rechter wordt gedwongen werk te maken van duurzaamheid ontkomt ook de luchtvaart er niet aan slimmer met grondstoffen om te gaan en de uitstoot van schadelijke stoffen te reduceren.
Wetenschappers experimenteren met lichtere toestellen, elektrisch vliegen en biobrandstoffen. In ‘Het nieuwe vliegen’, een special van De kennis van nu, vertellen onderzoekers hoe het ervoor staat.
De belangrijkste vraag blijft: zijn mensen bereid extra te betalen om het milieu te ontlasten? Want dat zal wel moeten.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman