TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de aflevering van vrijdag waren de kaarten definitief geschud en werd duidelijk welke kandidaten hun opwachting maken tijdens de finaleweek.
In de laatste reguliere aflevering wist cabaretier Najib Amhali het, tot zijn zichtbare verbazing, voor de derde maal op rij de slimste van de dag te worden. Daarmee was zijn ticket naar de finaleweek verzekerd.
Hij krijgt gezelschap van actrice en oud-Mol Renée Fokker, die wonderwel twee dagfinales wist te overleven.
Op maandag stromen Renée en Najib door naar de finaleweek waar de eerste uitdager wacht. VVD-politicus en Tweede Kamerlid Zohair El Yassini deed vijf afleveringen mee en wist er twee van te winnen. Zohair had presentator Philip Freriks beloofd om bij zijn terugkeer in het spel dansend de studio te betreden.
En hoe ziet de rest van de finaleweek van de kennisquiz er uit?
Wie de maandag doorstaat krijgt op dinsdag gezelschap van journalist en schrijver Loes Reijmer.
Wie de dinsdag doorstaat krijgt op woensdag gezelschap van politiek verslaggever Bram Douwes.
Wie de woensdag doorstaat krijgt op donderdag gezelschap van dichter en auteur Joost Oomen.
Wie de donderdag doorstaat krijgt op vrijdag gezelschap van cabaretière Lisa Loeb.
Grote vraag is of de kandidaten nog zo lekker in de wedstrijd zit na een aantal weken afwezigheid. Wie-o-wie wordt... de slimste mens? Nog maar vijf afleveringen te gaan!
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden