TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de aflevering van vrijdag waren de kaarten definitief geschud en werd duidelijk welke kandidaten hun opwachting maken tijdens de finaleweek.
In de laatste reguliere aflevering wist cabaretier Najib Amhali het, tot zijn zichtbare verbazing, voor de derde maal op rij de slimste van de dag te worden. Daarmee was zijn ticket naar de finaleweek verzekerd.
Hij krijgt gezelschap van actrice en oud-Mol Renée Fokker, die wonderwel twee dagfinales wist te overleven.
Op maandag stromen Renée en Najib door naar de finaleweek waar de eerste uitdager wacht. VVD-politicus en Tweede Kamerlid Zohair El Yassini deed vijf afleveringen mee en wist er twee van te winnen. Zohair had presentator Philip Freriks beloofd om bij zijn terugkeer in het spel dansend de studio te betreden.
En hoe ziet de rest van de finaleweek van de kennisquiz er uit?
Wie de maandag doorstaat krijgt op dinsdag gezelschap van journalist en schrijver Loes Reijmer.
Wie de dinsdag doorstaat krijgt op woensdag gezelschap van politiek verslaggever Bram Douwes.
Wie de woensdag doorstaat krijgt op donderdag gezelschap van dichter en auteur Joost Oomen.
Wie de donderdag doorstaat krijgt op vrijdag gezelschap van cabaretière Lisa Loeb.
Grote vraag is of de kandidaten nog zo lekker in de wedstrijd zit na een aantal weken afwezigheid. Wie-o-wie wordt... de slimste mens? Nog maar vijf afleveringen te gaan!
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli