TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Van A-ha tot ZZ Top: de nummers die de dj's van NPO Radio 2 de komende dagen in de Top 2000 draaien, gaan van stokoud naar splinternieuw en van knetterharde rock naar suikerzoete ballade.
De 'plaatjesdraaiers' van de radiozender hebben ook hun eigen muzikale favorieten, al lopen ze daar door het jaar niet allemaal evenveel mee te koop. Daar komt met De Top 2000: De Opening verandering in. Ze pikken daarin namelijk een nummer uit de eindejaarslijst dat zij geweldig vinden.
Voor kijkers en luisteraars die nieuwsgierig zijn geworden naar de voorkeur van de dj's: sommige stemlijsten staan op de site van de zender. Een tipje van de sluier: Jan-Willem Roodbeen stemde onder meer op At last van Etta James en zijn collega Emmely de Wilt op Paul Simons Graceland.
Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?
09:17Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart