TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Van A-ha tot ZZ Top: de nummers die de dj's van NPO Radio 2 de komende dagen in de Top 2000 draaien, gaan van stokoud naar splinternieuw en van knetterharde rock naar suikerzoete ballade.
De 'plaatjesdraaiers' van de radiozender hebben ook hun eigen muzikale favorieten, al lopen ze daar door het jaar niet allemaal evenveel mee te koop. Daar komt met De Top 2000: De Opening verandering in. Ze pikken daarin namelijk een nummer uit de eindejaarslijst dat zij geweldig vinden.
Voor kijkers en luisteraars die nieuwsgierig zijn geworden naar de voorkeur van de dj's: sommige stemlijsten staan op de site van de zender. Een tipje van de sluier: Jan-Willem Roodbeen stemde onder meer op At last van Etta James en zijn collega Emmely de Wilt op Paul Simons Graceland.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht