Nieuws
Janny en André varen om en nabij Dordrecht
Jacob-Jan van de Groep
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 25-08-21 16:22

De stad Dordrecht wordt omringd door brede rivieren. Logisch dus dat André van Duin en Janny van der Heijden (met Nhaan) er aanmeren met hun boot. Ze bezoeken de stad zelf en maken er een likeurtje. Waar veel water is zijn natuurlijk ook veel sluizen. Rond Dordrecht liggen kleine sluisjes als de Helsluis en de Ottersluis. Daar moeten ze doorheen met de boot. Ook varen ze over het kleine riviertje de Wantij en bezoeken ze de idyllische stadscamping van Dordrecht.
Biesbosch
Vlakbij ligt de Biesbosch, een natuurgebied dat in de vijftiende eeuw door dijkdoorbraken in enkele tientallen jaren ontstond. Ooit leefde de bever hier, maar die stierf meer dan een eeuw geleden uit. In 1988 werden er weer bevers uitgezet in de kreken. Janny en André gaan op zoek naar het knaagdier.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
De hartverwarmende romcom Bros is nu te zien op SkyShowtime
Ben je nog op zoek naar een heerlijke feelgoodfilm dit weekend? Check dan zeker de film Bros die nu te zien is op SkyShowtime.
Nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters van start op NPO 3
Nadat Roger Brown zich binnen weet te liegen bij een headhuntersfirma laat hij zich door niemand tegenhouden om de top te bereiken. De nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters is gebaseerd op personages van de misdaadauteur Jo Nesbø.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 19:39Tino Martin deze zomer te zien in Videoland-documentaire
14:52Tino Martin krijgt eigen documentaire op Videoland
14:19Oud-finalist Het Perfecte Plaatje Argentinië Thomas Berge gaat fotograferen
14:15De echte liefjes van de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden
13:37Mia Nicolai is klaar voor solo avontuur