TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Marijn Frank, bekend van Keuringsdienst van Waarde, maakte een documentaire over haar beste vriendin die een paar jaar geleden overleed aan kanker. Na de dood van Annemarie erfde Marijn haar hardloopkleren. En ondanks dat ze een ongelooflijke hekel had aan hardlopen, pakte ze de handschoen op en ging ze vol in training voor de marathon van Berlijn.
Angela schrijft dat de 2Doc Overgave 'zonder twijfel het mooiste is dat ik sinds lange tijd gezien heb', 'Omdat het helemaal niet over hardlopen gaat, maar over de diepe liefde tussen twee vriendinnen, over zelfverkozen familie, over de oneerlijkheid van het bestaan en over die ene vraag die elke ouder nachtmerries bezorgt: stel dat ik afscheid moet nemen van mijn nog veel te jonge kind.'
En ondanks dat de film over een zwaar onderwerp gaat en Angela zelfs 'een potje moest janken', is het volgens de columniste geen droevige film. 'Het gevoel waarmee je als kijker achterblijft, is dat van oneindig veel liefde en warmte.'
2Doc Overgave was dinsdagavond te zien op NPO 2 en trok daar 217.000 kijkers. Maar als je door het enthousiasme van Angela de documentaire alsnog wil zien, kan dat via NPO Start.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht