TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de BNNVARA documentaire 2DOC: Tussen Vis en Staal geeft voetbalclub Telstar uit IJmuiden een kijkje binnen de club. Met een eigenzinnige voorzitter en een ambitieuze trainer worden er ludieke acties opgezet om als club het hoofd boven water te houden.
Documentairemaker Joris Postema volgde een jaar lang het wel en wee binnen de club en met name hoofdtrainer Andries Jonker en voorzitter Pieter de Waard die in hun ambities zowel naast als tegenover elkaar staan.
De Witte Leeuwen, zoals de club zichzelf noemt, staan op dit moment dertiende in de Eerste Divisie en al bijna twee seizoenen is het stadion nagenoeg leeg tijdens wedstrijden vanwege corona. Dus hoe kan de club overleven in zwaar weer? Een club dat volgens hen ‘een club van het volk is.’
Voorzitter Pieter de Waard wil de club vooral behoeden van de ondergang en verzint voortdurend ludieke acties om mensen bij de club te betrekken. Zo lanceert hij een parfumlijn, verpakt hoogstpersoonlijk de pakketten uit de fanshop en hij weet bondscoach Louis van Gaal te verleiden om als hoofdprijs op te treden in een clubloterij.
Ondertussen probeert trainer Andries Jonker Telstar naar een hoger niveau te tillen, maar de spelers hebben een ander doel. Zij zien de club vooral als springplank om zichzelf in the picture te spelen bij een club die hoger speelt.
2Doc: Tussen Vis en Staal is donderdag 24 februari om 22:15 uur te zien op NPO 2.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën