TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Na haar succesvolle documentaire over borstimplantaten, heeft Dionne Slagter zich dit keer gebogen over ADHD-medicatie. In de docu Moordpillen? blijkt het in sommige gevallen toch niet zo onschuldig te zijn als het lijkt.
De YouTuber spreekt uit ervaring.
In het drieluik Moordpillen gaat Dionne Slagter in gesprek met mensen met ADHD. Zelf kreeg ze tien jaar geleden de diagnose ADD en gebruikt sindsdien medicatie op recept. Maar ze geeft toe soms ook wel eens een pilletje extra te nemen als ze een nachtje moet doortrekken om een deadline te halen.
Maar mag dat eigenlijk wel? En kan dat geen kwaad? Kan het ook anders? Dionne gaat daarom op onderzoek uit en is benieuwd wie ze zou zijn zonder haar medicijnen. Zo spreekt ze met lotgenoten, studenten, wetenschappers en artsen.
Naast de personen die de diagnose ADHD hebben, is het onder studenten (zonder diagnose of recept) ook een trend om ritalin te slikken als ze langer moeten doorhalen. Maar ze zijn zich er niet van bewust dat dit strafbaar is
Het is niet de eerste keer dat Dionne duikt in een onderwerp waar ze zelf veel mee te maken heeft. In 2021 kwam de docu Moordtieten uit. Toen dook ze in de wereld van borstprotheses en hoe ze vrouwen doodziek kunnen maken.
Moordpillen? is vanaf woensdag 20 december wekelijks te streamen bij BNNVARA op NPO Start en vanaf 3 januari wekelijks te zien op NPO 3.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300