TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er wordt op dit moment gewerkt aan een tweede seizoen van de indrukwekkende EO-documentaireserie Handen aan de Couveuse.
Dat laat presentatrice Anne-Mar Zwart weten via haar Instagram-pagina.
Op haar Instagram Stories plaatst Anne-Mar een foto van zichzelf met de crew van het tv-programma. "Met deze fijne dames maken we momenteel weer een nieuw seizoen", schrijft ze erbij.
In de documentaireserie volgt de presentatrice ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap