TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er wordt op dit moment gewerkt aan een tweede seizoen van de indrukwekkende EO-documentaireserie Handen aan de Couveuse.
Dat laat presentatrice Anne-Mar Zwart weten via haar Instagram-pagina.
Op haar Instagram Stories plaatst Anne-Mar een foto van zichzelf met de crew van het tv-programma. "Met deze fijne dames maken we momenteel weer een nieuw seizoen", schrijft ze erbij.
In de documentaireserie volgt de presentatrice ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren