TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er wordt op dit moment gewerkt aan een tweede seizoen van de indrukwekkende EO-documentaireserie Handen aan de Couveuse.
Dat laat presentatrice Anne-Mar Zwart weten via haar Instagram-pagina.
Op haar Instagram Stories plaatst Anne-Mar een foto van zichzelf met de crew van het tv-programma. "Met deze fijne dames maken we momenteel weer een nieuw seizoen", schrijft ze erbij.
In de documentaireserie volgt de presentatrice ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'
09:31Dropout Resort met Nadia Palesa komt binnenkort ook op tv
09:06Dit programma vervangt Race across the World op RTL 4
08:45De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers zijn onverbiddelijk over de familie Spanbroek: 'Ga terug naar Nederland'