TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er wordt op dit moment gewerkt aan een tweede seizoen van de indrukwekkende EO-documentaireserie Handen aan de Couveuse.
Dat laat presentatrice Anne-Mar Zwart weten via haar Instagram-pagina.
Op haar Instagram Stories plaatst Anne-Mar een foto van zichzelf met de crew van het tv-programma. "Met deze fijne dames maken we momenteel weer een nieuw seizoen", schrijft ze erbij.
In de documentaireserie volgt de presentatrice ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'