TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er wordt op dit moment gewerkt aan een tweede seizoen van de indrukwekkende EO-documentaireserie Handen aan de Couveuse.
Dat laat presentatrice Anne-Mar Zwart weten via haar Instagram-pagina.
Op haar Instagram Stories plaatst Anne-Mar een foto van zichzelf met de crew van het tv-programma. "Met deze fijne dames maken we momenteel weer een nieuw seizoen", schrijft ze erbij.
In de documentaireserie volgt de presentatrice ouders bij wie de roze wolk ver te zoeken is. Hun baby's zijn namelijk veel te vroeg geboren of ernstig ziek en liggen daarom op de IC Neonatologie van het Erasmus MC Sophia Kinderziekenhuis. De ouders vertellen hun aangrijpende verhalen over hoe zij zich staande houden en waar ze hoop uit weten te putten tijdens de onzekere periodes waar ze doorheen gaan.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'
15:15De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie
14:12Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan