TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Maar zo'n vaart zal het vast niet lopen want Giel en StukTV gaan veel te lekker om te stoppen. StukTV is sinds 2012 het multimediale platform van Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens met als belangrijkste onderdeel het YouTube-kanaal dat meer dan 2 miljoen abonnees heeft, vooral dankzij het razend populaire Het Jachtseizoen dat sinds een paar jaar ook op tv uitgezonden wordt.
Maar dat Giel de Winter het druk heeft, is een ding dat zeker is. Hij heeft sinds kort een eigen productiehuis dat Signal Stream heet en de 33-jarige Brabander heeft ook nog een gezin met twee jonge kinderen.
Dit bericht op Instagram bekijken
Giel is de zoveelste BN'er die een eigen docu krijgt. Op Prime Video alleen al gaat het om Anna Nooshin, Rolf Sanchez, Bilal Wahib en meer. Wanneer Giel: Dromen Zonder Grenzen te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken
12:26Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'