TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Maar zo'n vaart zal het vast niet lopen want Giel en StukTV gaan veel te lekker om te stoppen. StukTV is sinds 2012 het multimediale platform van Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriens met als belangrijkste onderdeel het YouTube-kanaal dat meer dan 2 miljoen abonnees heeft, vooral dankzij het razend populaire Het Jachtseizoen dat sinds een paar jaar ook op tv uitgezonden wordt.
Maar dat Giel de Winter het druk heeft, is een ding dat zeker is. Hij heeft sinds kort een eigen productiehuis dat Signal Stream heet en de 33-jarige Brabander heeft ook nog een gezin met twee jonge kinderen.
Giel is de zoveelste BN'er die een eigen docu krijgt. Op Prime Video alleen al gaat het om Anna Nooshin, Rolf Sanchez, Bilal Wahib en meer. Wanneer Giel: Dromen Zonder Grenzen te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
De Hanslers-kijkers vragen zichzelf het toch af: 'Waarom krijgt dat mens zendtijd?'
20:51Floortje Dessing gaat over de oceaan in nieuw programma
19:00Tanja Koen (100), gezicht van de beginjaren van televisie, overleden
17:45Renze is terug: dit zijn maandagavond zijn gasten
16:05Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien