TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Dat meldt omroep MAX vrijdag.
Verschillende thema's staan weer centraal in het programma dat gepresenteerd wordt door Wim Daniëls. Denk aan de lagere school, auto's en onze gezondheid die flink veranderd is.
In de eerste aflevering staat 'De Nederlandse man' centraal. Er wordt gekeken naar hoe die veranderd is in de afgelopen tijd. Van kostwinner en iemand die zich niet met de verzorging van de kinderen en het huishouden bemoeide, naar een man die meer betrokken is bij het gezin en andere uitdagingen kent.
Nederland op Film is te zien vanaf vrijdag 9 augustus om 19.50 uur op NPO2 net vijf nieuwe afleveringen.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten