TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Dat meldt omroep MAX vrijdag.
Verschillende thema's staan weer centraal in het programma dat gepresenteerd wordt door Wim Daniëls. Denk aan de lagere school, auto's en onze gezondheid die flink veranderd is.
In de eerste aflevering staat 'De Nederlandse man' centraal. Er wordt gekeken naar hoe die veranderd is in de afgelopen tijd. Van kostwinner en iemand die zich niet met de verzorging van de kinderen en het huishouden bemoeide, naar een man die meer betrokken is bij het gezin en andere uitdagingen kent.
Nederland op Film is te zien vanaf vrijdag 9 augustus om 19.50 uur op NPO2 net vijf nieuwe afleveringen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?