TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Dat meldt omroep MAX vrijdag.
Verschillende thema's staan weer centraal in het programma dat gepresenteerd wordt door Wim Daniëls. Denk aan de lagere school, auto's en onze gezondheid die flink veranderd is.
In de eerste aflevering staat 'De Nederlandse man' centraal. Er wordt gekeken naar hoe die veranderd is in de afgelopen tijd. Van kostwinner en iemand die zich niet met de verzorging van de kinderen en het huishouden bemoeide, naar een man die meer betrokken is bij het gezin en andere uitdagingen kent.
Nederland op Film is te zien vanaf vrijdag 9 augustus om 19.50 uur op NPO2 net vijf nieuwe afleveringen.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie