TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Winfried Baijens maakte vorig jaar veel indruk met de documentaireserie Het Water Komt en daarna maakte hij ook nog de reeks De Aarde Beeft. Daar houdt het niet bij op, want er komt een nieuwe versie aan.
Die gaat na Zeeland en Groningen nu over Limburg.
De presentator plaatst een reeks foto's op Instagram waarin te zien is dat hij druk bezig is met tv-opnames in de zuidelijke provincie. Hij laat daarbij weten dat dit voor een vervolg op de eerdere twee documentaireseries is.
De titel verklapt Winfried nog niet, maar hij maakt wel alvast meer bekend over de inhoud. "Over mijnwerkers, duiven, stof, nostalgie, een wingewest zijn, kameraadschap, kerk-staat-mijnbedrijf, muziek, daf, eten en zoveel meer."
Wanneer we de nieuwe reeks kunnen verwachten is nog niet bekend, maar dat zal waarschijnlijk ergens begin volgend jaar zijn.
Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek