TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Winfried Baijens maakte vorig jaar veel indruk met de documentaireserie Het Water Komt en daarna maakte hij ook nog de reeks De Aarde Beeft. Daar houdt het niet bij op, want er komt een nieuwe versie aan.
Die gaat na Zeeland en Groningen nu over Limburg.
De presentator plaatst een reeks foto's op Instagram waarin te zien is dat hij druk bezig is met tv-opnames in de zuidelijke provincie. Hij laat daarbij weten dat dit voor een vervolg op de eerdere twee documentaireseries is.
De titel verklapt Winfried nog niet, maar hij maakt wel alvast meer bekend over de inhoud. "Over mijnwerkers, duiven, stof, nostalgie, een wingewest zijn, kameraadschap, kerk-staat-mijnbedrijf, muziek, daf, eten en zoveel meer."
Wanneer we de nieuwe reeks kunnen verwachten is nog niet bekend, maar dat zal waarschijnlijk ergens begin volgend jaar zijn.
De TV van gisteren: MAFS-kijkers hebben geen goed woord over voor Kyle
21:18Kijkers Married at First Sight kijken vol ongeloof: Zijn dit bewuste mismatches?
20:13Video: Martien en Montana Meiland betrokken geraakt bij auto-ongeluk
19:02Deze populaire Netflix-serie krijgt een film
15:38Tot wanneer is RTL Tonight op tv en wat komt ervoor in de plaats?