TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Winfried Baijens maakte vorig jaar veel indruk met de documentaireserie Het Water Komt en daarna maakte hij ook nog de reeks De Aarde Beeft. Daar houdt het niet bij op, want er komt een nieuwe versie aan.
Die gaat na Zeeland en Groningen nu over Limburg.
De presentator plaatst een reeks foto's op Instagram waarin te zien is dat hij druk bezig is met tv-opnames in de zuidelijke provincie. Hij laat daarbij weten dat dit voor een vervolg op de eerdere twee documentaireseries is.
De titel verklapt Winfried nog niet, maar hij maakt wel alvast meer bekend over de inhoud. "Over mijnwerkers, duiven, stof, nostalgie, een wingewest zijn, kameraadschap, kerk-staat-mijnbedrijf, muziek, daf, eten en zoveel meer."
Wanneer we de nieuwe reeks kunnen verwachten is nog niet bekend, maar dat zal waarschijnlijk ergens begin volgend jaar zijn.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap