TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Winfried Baijens maakte vorig jaar veel indruk met de documentaireserie Het Water Komt en daarna maakte hij ook nog de reeks De Aarde Beeft. Daar houdt het niet bij op, want er komt een nieuwe versie aan.
Die gaat na Zeeland en Groningen nu over Limburg.
De presentator plaatst een reeks foto's op Instagram waarin te zien is dat hij druk bezig is met tv-opnames in de zuidelijke provincie. Hij laat daarbij weten dat dit voor een vervolg op de eerdere twee documentaireseries is.
De titel verklapt Winfried nog niet, maar hij maakt wel alvast meer bekend over de inhoud. "Over mijnwerkers, duiven, stof, nostalgie, een wingewest zijn, kameraadschap, kerk-staat-mijnbedrijf, muziek, daf, eten en zoveel meer."
Wanneer we de nieuwe reeks kunnen verwachten is nog niet bekend, maar dat zal waarschijnlijk ergens begin volgend jaar zijn.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame