TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Winfried Baijens maakte vorig jaar veel indruk met de documentaireserie Het Water Komt en daarna maakte hij ook nog de reeks De Aarde Beeft. Daar houdt het niet bij op, want er komt een nieuwe versie aan.
Die gaat na Zeeland en Groningen nu over Limburg.
De presentator plaatst een reeks foto's op Instagram waarin te zien is dat hij druk bezig is met tv-opnames in de zuidelijke provincie. Hij laat daarbij weten dat dit voor een vervolg op de eerdere twee documentaireseries is.
De titel verklapt Winfried nog niet, maar hij maakt wel alvast meer bekend over de inhoud. "Over mijnwerkers, duiven, stof, nostalgie, een wingewest zijn, kameraadschap, kerk-staat-mijnbedrijf, muziek, daf, eten en zoveel meer."
Wanneer we de nieuwe reeks kunnen verwachten is nog niet bekend, maar dat zal waarschijnlijk ergens begin volgend jaar zijn.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'