TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In het Net5-programma werden mensen geholpen door presentatoren Bridget Maasland, Viktor Brand en Winston Gerschtanowitz met het zoeken van een huis over de grens.
Helemaal weg is het volgens de woordvoerder niet. "Het klopt dat we Een Plek Onder De Zon niet langer uitzenden bij Net5. We blijven in dit programma geloven, maar constateren dat het op de plek waar het stond, niet het aantal kijkers trok dat het programma verdient. Volgens de cijfers van Tina Nijkamp lag het gemiddeld aantal kijkers rond de 100.000.
Op dit moment wordt gekeken of er ruimte gemaakt kan worden in het schema van SBS6 om het programma daar uit te zenden. Zo hopen ze een groter publiek te bereiken. "Zodra hier nieuws over is, laten we dit weten."
Op de plek van Een Plek Onder De Zon wordt nu een herhaling van Het Roer Om uitgezonden.
B&B Vol Liefde: 'Fred is een klein kind in een groot mensenlichaam'
12:42'Vervolg Kees Flodder staat op losse schroeven'
12:10Livestream eclips (zonsverduistering) in Nederland én Spanje
10:55Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:02Bankzitters gaan exclusieve samenwerking aan met Videoland