TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Boekenweek mag dan wel verplaatst zijn naar de zomer, maar dat geldt niet voor Eus' boekenclub. De komende vijf dagen presenteert Özcan Akyol een vrolijk, energiek programma waaruit de liefde voor de literatuur spreekt. 'Eus' ontvangt elke dag een auteur: achtereenvolgens Peter Buwalda, Simone van der Vlugt, Lize Spit, Rutger Bregman en Adriaan van Dis. Over een boek dat zij hebben geschreven gaan ze in gesprek met een leesclub.
Die bestaat uit bekenden uit de cultuur, media of sport, variërend van rapper Willie Wartaal tot aan historicus Maarten van Rossem, voetballer Bart Vriends en zangeres Karin Bloemen. Eén gelukkige heeft een boekenclubseizoenskaart en mag dagelijks aanwezig zijn als publiek, en dat is niemand minder dan cabaretier Stefano Keizers.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf