TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Boekenweek mag dan wel verplaatst zijn naar de zomer, maar dat geldt niet voor Eus' boekenclub. De komende vijf dagen presenteert Özcan Akyol een vrolijk, energiek programma waaruit de liefde voor de literatuur spreekt. 'Eus' ontvangt elke dag een auteur: achtereenvolgens Peter Buwalda, Simone van der Vlugt, Lize Spit, Rutger Bregman en Adriaan van Dis. Over een boek dat zij hebben geschreven gaan ze in gesprek met een leesclub.
Die bestaat uit bekenden uit de cultuur, media of sport, variërend van rapper Willie Wartaal tot aan historicus Maarten van Rossem, voetballer Bart Vriends en zangeres Karin Bloemen. Eén gelukkige heeft een boekenclubseizoenskaart en mag dagelijks aanwezig zijn als publiek, en dat is niemand minder dan cabaretier Stefano Keizers.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'