TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Boekenweek mag dan wel verplaatst zijn naar de zomer, maar dat geldt niet voor Eus' boekenclub. De komende vijf dagen presenteert Özcan Akyol een vrolijk, energiek programma waaruit de liefde voor de literatuur spreekt. 'Eus' ontvangt elke dag een auteur: achtereenvolgens Peter Buwalda, Simone van der Vlugt, Lize Spit, Rutger Bregman en Adriaan van Dis. Over een boek dat zij hebben geschreven gaan ze in gesprek met een leesclub.
Die bestaat uit bekenden uit de cultuur, media of sport, variërend van rapper Willie Wartaal tot aan historicus Maarten van Rossem, voetballer Bart Vriends en zangeres Karin Bloemen. Eén gelukkige heeft een boekenclubseizoenskaart en mag dagelijks aanwezig zijn als publiek, en dat is niemand minder dan cabaretier Stefano Keizers.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen