TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Boekenweek mag dan wel verplaatst zijn naar de zomer, maar dat geldt niet voor Eus' boekenclub. De komende vijf dagen presenteert Özcan Akyol een vrolijk, energiek programma waaruit de liefde voor de literatuur spreekt. 'Eus' ontvangt elke dag een auteur: achtereenvolgens Peter Buwalda, Simone van der Vlugt, Lize Spit, Rutger Bregman en Adriaan van Dis. Over een boek dat zij hebben geschreven gaan ze in gesprek met een leesclub.
Die bestaat uit bekenden uit de cultuur, media of sport, variërend van rapper Willie Wartaal tot aan historicus Maarten van Rossem, voetballer Bart Vriends en zangeres Karin Bloemen. Eén gelukkige heeft een boekenclubseizoenskaart en mag dagelijks aanwezig zijn als publiek, en dat is niemand minder dan cabaretier Stefano Keizers.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'