TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de slotfase van Expeditie Robinson blijken bondjes weinig meer waard. Dat hebben alleen nog niet alle kandidaten in de gaten, met fatale gevolgen. Zo voer René van Meurs te lang blind op het geheime pact dat hij had met Britte Lagcher. De komiek wist zeker dat hij niets van zijn vriendin te vrezen had, maar de actrice stemde hem keihard weg om haar eigen hachje te redden.
Te lang vasthouden aan wrok en vetes kan het spel ook op scherp zetten. Zo waren zowel actrice Jasmine Sendar als boerin Annemiek al afleveringen lang bezig wraak te nemen op expeditieleden die hen eerder een hak zetten. Voor beide dames werd het afgelopen week fataal na flink wat gekonkel binnen hun team.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond