TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de slotfase van Expeditie Robinson blijken bondjes weinig meer waard. Dat hebben alleen nog niet alle kandidaten in de gaten, met fatale gevolgen. Zo voer René van Meurs te lang blind op het geheime pact dat hij had met Britte Lagcher. De komiek wist zeker dat hij niets van zijn vriendin te vrezen had, maar de actrice stemde hem keihard weg om haar eigen hachje te redden.
Te lang vasthouden aan wrok en vetes kan het spel ook op scherp zetten. Zo waren zowel actrice Jasmine Sendar als boerin Annemiek al afleveringen lang bezig wraak te nemen op expeditieleden die hen eerder een hak zetten. Voor beide dames werd het afgelopen week fataal na flink wat gekonkel binnen hun team.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days