TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Travis Conrad (Ethan Hawke) is bezig met een belangrijke missie. Dat loopt niet goed af: hij komt om.
Gek genoeg is het daarmee in 24 Hours to Live niet afgelopen voor Travis. Artsen weten hem weer tot leven te wekken.
Daar zit wel een – vrij grote – maar aan. Hij heeft precies 24 uur te leven.
In die tijd moet hij de missie tot een goed einde zien te brengen. Als de teller die de doktoren in zijn arm hebben geïmplanteerd op 0 staat, zal hij sterven, en deze keer echt.
Ethan Hawke heeft niet heel veel ervaring met actiefilms. Volgens regisseur Brian Smrz was dat voor 24 Hours to Live een voordeel: alleen al door het gegeven dat hij degene was die de rol speelde, gaf Hawke zijn personage wat meer diepgang.
Smrz, die zelfs zijn carrière begon als stuntman, was ook tevreden over hoe zijn hoofdrolspeler het deed in actiescènes: “Hij deed de meeste van zijn stunts zelf, en dat deed hij goed.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje