TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Travis Conrad (Ethan Hawke) is bezig met een belangrijke missie. Dat loopt niet goed af: hij komt om.
Gek genoeg is het daarmee in 24 Hours to Live niet afgelopen voor Travis. Artsen weten hem weer tot leven te wekken.
Daar zit wel een – vrij grote – maar aan. Hij heeft precies 24 uur te leven.
In die tijd moet hij de missie tot een goed einde zien te brengen. Als de teller die de doktoren in zijn arm hebben geïmplanteerd op 0 staat, zal hij sterven, en deze keer echt.
Ethan Hawke heeft niet heel veel ervaring met actiefilms. Volgens regisseur Brian Smrz was dat voor 24 Hours to Live een voordeel: alleen al door het gegeven dat hij degene was die de rol speelde, gaf Hawke zijn personage wat meer diepgang.
Smrz, die zelfs zijn carrière begon als stuntman, was ook tevreden over hoe zijn hoofdrolspeler het deed in actiescènes: “Hij deed de meeste van zijn stunts zelf, en dat deed hij goed.”
Klem met Jacob Derwig en Barry Atsma vanaf deze maand te streamen bij Netflix
10:05Dit zijn alle Zomergasten van 2025
10:00Suse van Kleef heeft alle vertrouwen in de Oranjeleeuwinnen: 'Ze kunnen Europees kampioen worden'
09:55Eigen Huis & Tuin-klusser Nico Zwinkels (80) overleden
09:23Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?