TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat haar vriendje haar gedumpt heeft, is Lisa (Mandy Moore) wel even aan vakantie toe. Samen met haar zus Kate gaat ze naar Mexico.
Lisa is van plan om lekker lui op het strand te liggen bakken en verder zo min mogelijk te doen. Kate is wat avontuurlijker ingesteld: ze wil gaan duiken.
En niet zomaar duiken. Kate haalt Lisa in 47 Meters Down over om te gaan zwemmen met haaien.
Voor hun eigen veiligheid gaan de zussen in een stalen kooi het water in. En dan gaat het gruwelijk mis.
De kabel waarin de kooi langzaam het water in moet zakken, breekt af. Lisa en Kate zinken met kooi en al naar een diepte van 47 meter.
Ze kunnen niet meer communiceren met de boot boven hen en ze hebben maar weinig zuurstof. Komen Lisa en Kate op tijd boven water of worden ze haaienvoer?
De onderwateropnamen voor 47 Meters Down vonden niet op zee plaats, maar in een speciaal gemaakte tank.
Omdat koraal niet kan overleven in zoet water, moesten de filmmakers iets bedenken dat op koraal lijkt. Hun oplossing: stronkjes broccoli.
Volgens hoofdrolspeelster Mandy Moore werd het na een tijdje behoorlijk onprettig om in die tank te werken. Volgens haar was het op een gegeven moment net alsof ze in soep aan het filmen waren.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'