TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je gunt het niemand, maar het is helaas het koppel Olivia (Katie Leclerc) en Harry (Jeff Schine) overkomen: hun pasgeboren baby is overleden. Zes maanden later is het jonge stel in het reine gekomen met hun verlies en bouwen ze hun leven weer voorzichtig op, misschien kunnen ze binnenkort opnieuw gaan proberen een kind te krijgen.
Maar wanneer Olivia de glamoureuze Brooke Marsden (Victoria Barabas) en haar dochtertje ontmoet, wordt ze overweldigd door een gevoel van liefde en verlangen. In Deadly Lullaby zien we hoe Olivia snel geobsedeerd raakt door Brooke en haar baby, wat Harry weer zorgen baart. Wordt Olivia gek? Of heeft het moederinstinct altijd gelijk?
Hollywood heeft een lange traditie van films waarin moeders 'doordraaien'. Deadly Lullaby past goed binnen dit genre. Er zijn meerdere varianten. Zo kan de film draaien om een moeder die overbezorgd is, wat verstikkend is voor het kind.
Of de moeder wordt bijvoorbeeld neergezet als labiel, waarbij aan het einde blijkt dat ze niet voor niks achterdochtig was. Twee bekende klassieke voorbeelden zijn Rosemary's Baby van Roman Polanski en Psycho van Alfred Hitchcock. De meest in het oog springende titel van de laatste jaren is Mother! van Darren Aronofsky.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen