TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je gunt het niemand, maar het is helaas het koppel Olivia (Katie Leclerc) en Harry (Jeff Schine) overkomen: hun pasgeboren baby is overleden. Zes maanden later is het jonge stel in het reine gekomen met hun verlies en bouwen ze hun leven weer voorzichtig op, misschien kunnen ze binnenkort opnieuw gaan proberen een kind te krijgen.
Maar wanneer Olivia de glamoureuze Brooke Marsden (Victoria Barabas) en haar dochtertje ontmoet, wordt ze overweldigd door een gevoel van liefde en verlangen. In Deadly Lullaby zien we hoe Olivia snel geobsedeerd raakt door Brooke en haar baby, wat Harry weer zorgen baart. Wordt Olivia gek? Of heeft het moederinstinct altijd gelijk?
Hollywood heeft een lange traditie van films waarin moeders 'doordraaien'. Deadly Lullaby past goed binnen dit genre. Er zijn meerdere varianten. Zo kan de film draaien om een moeder die overbezorgd is, wat verstikkend is voor het kind.
Of de moeder wordt bijvoorbeeld neergezet als labiel, waarbij aan het einde blijkt dat ze niet voor niks achterdochtig was. Twee bekende klassieke voorbeelden zijn Rosemary's Baby van Roman Polanski en Psycho van Alfred Hitchcock. De meest in het oog springende titel van de laatste jaren is Mother! van Darren Aronofsky.
Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel