TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je gunt het niemand, maar het is helaas het koppel Olivia (Katie Leclerc) en Harry (Jeff Schine) overkomen: hun pasgeboren baby is overleden. Zes maanden later is het jonge stel in het reine gekomen met hun verlies en bouwen ze hun leven weer voorzichtig op, misschien kunnen ze binnenkort opnieuw gaan proberen een kind te krijgen.
Maar wanneer Olivia de glamoureuze Brooke Marsden (Victoria Barabas) en haar dochtertje ontmoet, wordt ze overweldigd door een gevoel van liefde en verlangen. In Deadly Lullaby zien we hoe Olivia snel geobsedeerd raakt door Brooke en haar baby, wat Harry weer zorgen baart. Wordt Olivia gek? Of heeft het moederinstinct altijd gelijk?
Hollywood heeft een lange traditie van films waarin moeders 'doordraaien'. Deadly Lullaby past goed binnen dit genre. Er zijn meerdere varianten. Zo kan de film draaien om een moeder die overbezorgd is, wat verstikkend is voor het kind.
Of de moeder wordt bijvoorbeeld neergezet als labiel, waarbij aan het einde blijkt dat ze niet voor niks achterdochtig was. Twee bekende klassieke voorbeelden zijn Rosemary's Baby van Roman Polanski en Psycho van Alfred Hitchcock. De meest in het oog springende titel van de laatste jaren is Mother! van Darren Aronofsky.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten