TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ondanks de tragische dood van haar man, wil Susie (Rhonda Dent) toch nog moeder worden. Zij en haar man hebben een embryo laten invriezen, maar ze kan zelf niet meer zwanger worden. Als ze draagmoeder Lorna (Emily Tennant) vindt, lijkt Susies droom toch nog uit te komen.
Alleen dan wordt Lorna ontvoerd. Terwijl Susie Lorna probeert te achterhalen waar Lorna met haar ongeboren kind is, raakt ze steeds meer verwikkeld in duistere praktijken. Kan ze de personen die haar onverwaardelijk steunen wel vertrouwen en wat zijn die ontvoerders nu van plan met haar baby?
Lifetime Network staat vooral bekend om dramafilms en tv-series die zich bezighouden met vrouwenkwesties en waarin veel van de hoofdrollen worden ingevuld door vrouwen. Een groot genre waar Lifetime in de loop der jaren veel successen mee heeft behaald, is de thriller.
A Deadly Surrogacy is hier een goed voorbeeld van. En net als in deze film zien we dat slechterikken het vaak gemunt hebben op onschuldige vrouwen die net bevallen zijn of op het punt staan om moeder te worden.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'