TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
We volgen drie zussen uit een arm dorp in Centraal-Anatolië. De meisjes werden geadopteerd door welvarende families als pleegkinderen (in het Turks 'besleme') in de hoop hun leven te verbeteren. Door onvoorziene omstandigheden worden ze echter alle drie gedwongen terug te keren naar het dorp.
Wanneer Reyhan (Cemre Ebuzziya) zwanger thuiskomt, wordt ze door haar vader uitgehuwelijkt aan de arme dorpsherder Veysel. Havva (Helin Kandemir) keert terug naar haar pleegbroer, die vecht tegen een terminale ziekte. Een paar dagen na de terugkeer van Havva wordt Nurhan (Ece Yüksel) door haar pleegvader Necati teruggebracht naar het dorp.
Dat levert meer dan alleen eerverlies op voor hun alleenstaande vader Sevket: hij kan de drie simpelweg niet onderhouden. Toch zijn de vier, die elkaar jaren niet gezien hebben, op elkaar aangewezen. Buiten dat verhaal valtA Tale of Three Sisters vooral op door de prachtige beelden van het onherbergzame Anatolische landschap.
De film A Tale of Three Sisters kreeg geen steun van het Turkse Ministerie van Cultuur. Een vriend van de regisseur, die producent is in Duitsland, gaf financiële steun en maakte de productie van de film mogelijk. Dat was een goede zet van de producent, aangezien de film werd genomineerd voor de Gouden Beer.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit