TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
We volgen drie zussen uit een arm dorp in Centraal-Anatolië. De meisjes werden geadopteerd door welvarende families als pleegkinderen (in het Turks 'besleme') in de hoop hun leven te verbeteren. Door onvoorziene omstandigheden worden ze echter alle drie gedwongen terug te keren naar het dorp.
Wanneer Reyhan (Cemre Ebuzziya) zwanger thuiskomt, wordt ze door haar vader uitgehuwelijkt aan de arme dorpsherder Veysel. Havva (Helin Kandemir) keert terug naar haar pleegbroer, die vecht tegen een terminale ziekte. Een paar dagen na de terugkeer van Havva wordt Nurhan (Ece Yüksel) door haar pleegvader Necati teruggebracht naar het dorp.
Dat levert meer dan alleen eerverlies op voor hun alleenstaande vader Sevket: hij kan de drie simpelweg niet onderhouden. Toch zijn de vier, die elkaar jaren niet gezien hebben, op elkaar aangewezen. Buiten dat verhaal valtA Tale of Three Sisters vooral op door de prachtige beelden van het onherbergzame Anatolische landschap.
De film A Tale of Three Sisters kreeg geen steun van het Turkse Ministerie van Cultuur. Een vriend van de regisseur, die producent is in Duitsland, gaf financiële steun en maakte de productie van de film mogelijk. Dat was een goede zet van de producent, aangezien de film werd genomineerd voor de Gouden Beer.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast