TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor zijn boeken reist schrijver Bill Bryson (Robert Redford) de hele wereld over. In A Walk in the Woods is hij eindelijk een keertje thuis.
Dat betekent niet dat hij rustig gaat zitten. Integendeel: Bryson is nog maar net thuis als hij een nieuw plannetje beraamt.
Hij wil de Appalachian Trail gaan lopen, een 3500 kilometer lang wandelroute van de zuidelijke staat Georgia naar het noorden van Maine. Dat doet de schrijver niet alleen.
Bryson vraagt zijn oude vriend Stephen Katz (Nick Nolte) hem te vergezellen op zijn tocht. Geen van beiden zijn ze getrainde wandelaars.
Bovendien hebben Stephen en Bill ieder zo hun eigen idee hoe de trip moet zijn. Bill gaat vooral voor zijn rust, Stephen zoekt toch net iets meer avontuur.
Redden beide oude bazen het tot het eindpunt van de Appalachian Trail? Je ziet het in A Walk in the Woods.
Tijdens de opnamen van A Walk in the Woods waren hoofdrolspelers Robert Redford en Nick Nolte allebei in de 70. Dat is een tikje ouder dan de echte Billy Bryson was: hij en Katz waren 44 toen ze de Appalachian Trail liepen.
Redford liep al een tijdje rond met het idee om het A walk in the woods te verfilmen. Sinds 1998 om precies te zijn.
Eigenlijk wilde hij de film samen met Paul Newman maken, zijn oude maatje uit Butch Cassidy & the Sundance Kid. Dat kwam er nooit van.
Eerst gooiden hun drukke agenda's roet in het eten. Later werd Paul Newman ziek.
Toen de mannen in 2007 eindelijk allebei tijd hadden, was Newman al te zwak om de film te maken. Hij overleed in 2008 aan kanker.
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'