TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Detective Ace Ventura (Jim Carrey) is dol op dieren. Hij heeft zelfs zijn werk gemaakt van het vinden van verdwenen dieren.
Als bij een van zijn klussen een onschuldige wasbeer om het leven komt, is Ace dan ook ontroostbaar. Sterker nog: hij stopt met zijn werk. Ace trekt zich terug in een Tibetaans klooster. Daar krijgt hij bezoek van een Britse diplomaat.
Deze Fulton Greenwall heeft in Ace Ventura: When Nature Calls een nieuwe klus voor de voormalig dierendetective. In het Afrikaanse land Nibia moet Ace op zoek naar de vleermuis Shikaka, het heilige dier van de stammen Wachati en Wachootoo.
Hoewel Ace Ventura: Pet Detective zijn grote doorbraak betekende, zag Jim Carrey het niet zitten om een vervolg te maken. Daar had hij zo zijn redenen voor.
Carrey vond het idee dat Ace Ventura bang was voor vleermuizen onzin. Ook voelde hij zich niet prettig hij de manier waarop Ace Ventura: When Nature Calls inheemse volkeren portretteert. Voor 15 miljoen dollar, de helft van het budget van de film, zette Carrey die bezwaren opzij.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules