TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Detective Ace Ventura (Jim Carrey) is dol op dieren. Hij heeft zelfs zijn werk gemaakt van het vinden van verdwenen dieren.
Als bij een van zijn klussen een onschuldige wasbeer om het leven komt, is Ace dan ook ontroostbaar. Sterker nog: hij stopt met zijn werk.
Ace trekt zich terug in een Tibetaans klooster. Daar krijgt hij bezoek van een Britse diplomaat.
Deze Fulton Greenwall heeft in Ace Ventura: When Nature Calls een nieuwe klus voor de voormalig dierendetective. In het Afrikaanse land Nibia moet Ace op zoek naar de vleermuis Shikaka, het heilige dier van de stammen Wachati en Wachatoo.
Hoewel Ace Ventura: Pet Detective zijn grote doorbraak betekende, zag Jim Carrey het niet zitten om een vervolg te maken. Daar had hij zo zijn redenen voor.
Carrey vond het idee dat Ace Ventura bang was voor vleermuizen onzin. Ook voelde hij zich niet prettig hij de manier waarop Ace Ventura: When Nature Calls inheemse volkeren portretteert.
Voor 15 miljoen dollar, de helft van het budget van de film, zette Carrey die bezwaren opzij.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle