TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gerard Butler speelt in de actiefilm Olympus Has Fallen geheim agent Mike Banning. Mike was de bodyguard van de Amerikaanse president (Aaron Eckhart), maar is uit zijn ambt gezet toen de presidentsvrouw omkwam bij een auto-ongeluk. Als Noord-Koreaanse terroristen het Witte Huis bezetten, krijgt Mike de kans zich weer te bewijzen.
Terrorist Kang (Rick Yune) gijzelt de president en zijn ministers en verzamelt de codes voor het lanceren van atoombommen. Mike is op dit moment de enige agent die nog in het Witte Huis is.
De NSA heeft hem als enige troef daar, dus ze kunnen hem in Olympus has Fallen maar beter gebruiken.
Regisseur Antoine Fuqua, die ook Training Day en Shooter maakte, wilde met Olympus Has Fallen een geloofwaardige aanval op het Witte Huis neerzetten. “Alles moet vaak zo lief gebracht worden in films”, zei hij daarover tegen entertainmentsite Hollywood.com.
“Ik vind dat bullshit. Als je het Witte Huis aanvalt, doe je dat goed. Als je een actiefilm maakt, kom je écht met actie.”
Vlak nadat Olympus Has Fallen in de bioscopen verscheen, kwam ook White House Down uit. Deze iets humoristischer actiefilm, met Channing Tatum en Jamie Foxx in de hoofdrollen, gaat ook over terroristen in het Witte Huis.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen