TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gerard Butler speelt in de actiefilm Olympus Has Fallen geheim agent Mike Banning. Mike was de bodyguard van de Amerikaanse president (Aaron Eckhart), maar is uit zijn ambt gezet toen de presidentsvrouw omkwam bij een auto-ongeluk. Als Noord-Koreaanse terroristen het Witte Huis bezetten, krijgt Mike de kans zich weer te bewijzen.
Terrorist Kang (Rick Yune) gijzelt de president en zijn ministers en verzamelt de codes voor het lanceren van atoombommen. Mike is op dit moment de enige agent die nog in het Witte Huis is.
De NSA heeft hem als enige troef daar, dus ze kunnen hem in Olympus has Fallen maar beter gebruiken.
Regisseur Antoine Fuqua, die ook Training Day en Shooter maakte, wilde met Olympus Has Fallen een geloofwaardige aanval op het Witte Huis neerzetten. “Alles moet vaak zo lief gebracht worden in films”, zei hij daarover tegen entertainmentsite Hollywood.com.
“Ik vind dat bullshit. Als je het Witte Huis aanvalt, doe je dat goed. Als je een actiefilm maakt, kom je écht met actie.”
Vlak nadat Olympus Has Fallen in de bioscopen verscheen, kwam ook White House Down uit. Deze iets humoristischer actiefilm, met Channing Tatum en Jamie Foxx in de hoofdrollen, gaat ook over terroristen in het Witte Huis.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026