TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Filmsterren kunnen hard en diep vallen, maar er is één acteur die dat tot kunst heeft verheven: John Travolta.
Je zou denken dat de voormalig superster na Gotti gestopt zou zijn met acteren, maar in Speed Kills bewijst hij dat het altijd erger kan.
De film is gebaseerd op het gelijknamige truecrimeboek van Arthur J. Harris over het leven van Donald Aronow. Hij was een miljonair en playboy wiens claim to fame is dat hij vanaf de jaren 60 aardig meedeed in de sport speedbootracen. In deze film is hij gefictionaliseerd onder de naam Ben Aronoff.
Dat hij vuile zaakjes deed met de maffia (de reden waarom hij in 1987 werd doodgeschoten), is bijzaak in de film. Ook de rest van zijn leven wordt nogal succesvol voorgesteld en hoe hij met vrouwen en rijkdom omgaat is ook vrij mistroostig. Zelfs de bootraces zijn niet boeiend.
Na Gotti kwam John Travolta dus opdraven voor deze rol, waarbij hij er jonger uitziet als hij het personage op zijn oude dag speelt dan in diens jeugd.
Op recensieplatform Rotten Tomatoes heeft John Travolta een reeks neergezet die bijna indrukwekkend te noemen is: hij haalde met vier achtereenvolgende films een score van 0 procent.
Gotti, Speed Kills, Trading Paint en The Poison Rose kregen allemaal geen enkele positieve beoordeling van de recensenten op het platform.
Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me