TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sciencefiction is een genre dat je moet liggen, veel van de films draaien vooral om de actie en special effects. Maar wat willen filmmakers echt kwijt over het leven in de toekomst? De beste sciencefictionfilms stellen grote filosofische levensvragen.
Dat gebeurde voor het eerst in Stanley Kubricks 2001: A Space Odyssey en de laatste jaren ook in films als Gravity en Interstellar. Ook Ad Astra past in dit rijtje.
Roy McBride (Brad Pitt) gaat in deze film naar Neptunus om te kijken of zijn vader (Tommy Lee Jones), die daar dertig jaar geleden voor een missie was, verantwoordelijk is voor een vreemd fenomeen dat een dreigende situatie op aarde veroorzaakt.
De Nederlandse cameraman Hoyte van Hoytema zorgde ervoor dat de beelden er fantastisch uitzien.
Ad Astra is niet de eerste film waarin Tommy Lee Jones een oude astronaut speelt. Dat deed hij in 2000 ook al eens in Space Cowboys. Sterker nog, hij draagt hier zelfs hetzelfde ruimtepak als in die film. Er is maar een kleine aanpassing aan dat pak gedaan: de patches met logo's erop. In Space Cowboys had Jones NASA-logo's op zijn schouders, in Ad Astra zijn het Space Comm-insignes.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het