TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Texas, jaren 70. De jonge Bob Muldoon (Casey Affleck) en Ruth Guthrie (Rooney Mara) staan op het punt een overval te plegen maar het loopt slecht af. Een persoon raakt ernstig gewond en er valt zelfs een dode.
Bob neemt de schuld op zich, zodat zijn net zwanger geraakte vrouw vrij kan zijn. Bob belooft Ruth dat hij naar haar en hun dochter terug zou keren.
Vier jaar later weet Bob uit de gevangenis te ontsnappen. Hij trekt in Ain't The Bodies Saints dwars door Texas, onderweg naar Ruth en hun dochtertje, dat hij nog nooit heeft gezien.
In de tussentijd vraagt Ruth zich af of ze Bob eigenlijk wel wil terugzien.
Regisseur David Lowery stelde dat Rooney Mara, die Ruth speelt, de enige actrice was die hij benaderd heeft. Ook Casey Affleck, die Bob speelt, was zijn eerste en enige keuze.
“Diep van binnen voelde ik welke acteurs perfect bij deze rollen zouden passen. Dat waren voor mij deze mensen. Gelukkig voor mij zegden ze allebei toe.”
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'