TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Texas, jaren 70. De jonge Bob Muldoon (Casey Affleck) en Ruth Guthrie (Rooney Mara) staan op het punt een overval te plegen maar het loopt slecht af. Een persoon raakt ernstig gewond en er valt zelfs een dode.
Bob neemt de schuld op zich, zodat zijn net zwanger geraakte vrouw vrij kan zijn. Bob belooft Ruth dat hij naar haar en hun dochter terug zou keren.
Vier jaar later weet Bob uit de gevangenis te ontsnappen. Hij trekt in Ain't The Bodies Saints dwars door Texas, onderweg naar Ruth en hun dochtertje, dat hij nog nooit heeft gezien.
In de tussentijd vraagt Ruth zich af of ze Bob eigenlijk wel wil terugzien.
Regisseur David Lowery stelde dat Rooney Mara, die Ruth speelt, de enige actrice was die hij benaderd heeft. Ook Casey Affleck, die Bob speelt, was zijn eerste en enige keuze.
“Diep van binnen voelde ik welke acteurs perfect bij deze rollen zouden passen. Dat waren voor mij deze mensen. Gelukkig voor mij zegden ze allebei toe.”
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden