TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Texas, jaren 70. De jonge Bob Muldoon (Casey Affleck) en Ruth Guthrie (Rooney Mara) staan op het punt een overval te plegen maar het loopt slecht af. Een persoon raakt ernstig gewond en er valt zelfs een dode.
Bob neemt de schuld op zich, zodat zijn net zwanger geraakte vrouw vrij kan zijn. Bob belooft Ruth dat hij naar haar en hun dochter terug zou keren.
Vier jaar later weet Bob uit de gevangenis te ontsnappen. Hij trekt in Ain't The Bodies Saints dwars door Texas, onderweg naar Ruth en hun dochtertje, dat hij nog nooit heeft gezien.
In de tussentijd vraagt Ruth zich af of ze Bob eigenlijk wel wil terugzien.
Regisseur David Lowery stelde dat Rooney Mara, die Ruth speelt, de enige actrice was die hij benaderd heeft. Ook Casey Affleck, die Bob speelt, was zijn eerste en enige keuze.
“Diep van binnen voelde ik welke acteurs perfect bij deze rollen zouden passen. Dat waren voor mij deze mensen. Gelukkig voor mij zegden ze allebei toe.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?