TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jonger was, kwam Maggie (Sarah Jessica Parker) in haar vakanties vaak in een dorpje in Toscane. Tegenwoordig zijn haar zomers niet meer zo vrij en onbezorgd.
Maggie woont tegenwoordig in New York, waar ze jonge schrijvers lesgeeft op de universiteit. En ze is een alleenstaande moeder.
Ze heeft moeite contact te maken met haar dochter Summer (Rosie Day). In een poging hun band aan te halen boekt Maggie in All Roads Lead to Rome een vakantie voor hun tweetjes.
Waar de reis naartoe gaat? Precies: naar het dorpje waar Maggie vroeger vaak kwam.
Daar komt ze voor een verrassing te staan. Haar oude vakantievlam Luca (Raoul Bova) er nog steeds woont.
Sterker nog: hij woont in All Roads Lead to Rome zelfs nog steeds bij zijn moeder Carmen. Deze frivole tachtiger (Claudia Cardinale) zou dat alleen liever anders zien.
Ze wil naar Rome, om te trouwen met haar grote liefde Marcelino. Omdat ook Summer weg wil uit het dorpje, gaan Carmen en zij er samen vandoor.
Samen met Luca reist Maggie het tweetal achterna. En wat er dan gebeurt...
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad