TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen ze jonger was, kwam Maggie (Sarah Jessica Parker) in haar vakanties vaak in een dorpje in Toscane. Tegenwoordig zijn haar zomers niet meer zo vrij en onbezorgd.
Maggie woont tegenwoordig in New York, waar ze jonge schrijvers lesgeeft op de universiteit. En ze is een alleenstaande moeder.
Ze heeft moeite contact te maken met haar dochter Summer (Rosie Day). In een poging hun band aan te halen boekt Maggie in All Roads Lead to Rome een vakantie voor hun tweetjes.
Waar de reis naartoe gaat? Precies: naar het dorpje waar Maggie vroeger vaak kwam.
Daar komt ze voor een verrassing te staan. Haar oude vakantievlam Luca (Raoul Bova) er nog steeds woont.
Sterker nog: hij woont in All Roads Lead to Rome zelfs nog steeds bij zijn moeder Carmen. Deze frivole tachtiger (Claudia Cardinale) zou dat alleen liever anders zien.
Ze wil naar Rome, om te trouwen met haar grote liefde Marcelino. Omdat ook Summer weg wil uit het dorpje, gaan Carmen en zij er samen vandoor.
Samen met Luca reist Maggie het tweetal achterna. En wat er dan gebeurt...
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'