TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee piloten hebben een lucratief handeltje bedacht. Ze laten hun vliegtuigen 'per ongeluk' neerstorten en strijken vervolgens het verzekeringsgeld op.
Dat gaat lang goed, maar in De vier vuisten de lucht in komt er een eind aan hun succes. Plata (Terrence Hill) en Salud (Bud Spencer) storten nu echt neer.
Ze komen er allebei zonder kleerscheuren vanaf, maar ze zitten nu wel vast in de Peruaanse jungle. Daar stuiten op iets wat hen niet aanstaat.
De achterbakse Mr. Ears (René Kolldehoff) houdt met zijn bende de inwoners van een mijnstadje onder de duim. Hij controleert de smaragdproductie en de prijs die de mijnwerkers voor de stenen kunnen vragen.
Salud en Plata helpen de mijnwerkers van Ears en zijn handlangers af te komen. Als ze daarbij zelf ook een klein zakcentje kunnen verdienen is dat alleen maar mooi meegenomen.
In Vier vuisten de lucht in speelt Bud Spencer een piloot. Dat beviel hem blijkbaar goed.
Na de opnames haalde de acteur zijn vliegbrevet. Hij stichtte in 1981 zelfs zijn eigen luchtvaartmaatschappij.
Mistral Air vervoerde vooral luchtpost, maar ook pelgrims waren welkom aan boord. Uiteindelijk verkocht hij het bedrijf aan Poste Italiane, de Italiaanse versie van de PTT.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen