TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Iris (Barbara Sloesen) heeft alles wat ze wil: een goede carrière, een dokter als vriend en ze is bevallen van gezonde baby. Het leven lacht haar toe.
Tot manlief aan het kraambed bekent dat hij de handdoek in de ring gooit en met een nieuwe liefde naar Afrika vertrekt.
Nu Iris opeens alleenstaand moeder is, overschaduwt de lokroep van wijn en zelfmedelijden haar babygeluk.
Een nieuw toekomstperspectief verschijnt uit onverwachte hoek in Alles is zoals het zou moeten zijn.
In de hausse van romantische komedies van eigen bodem is deze verfilming van de debuutroman van Daphne Deckers niet meer dan een middenmoter. Sommige rollen neigen naar het overdrevene en het verhaal is wat onwaarschijnlijk.
Maar wie maalt daarom als de knappe acteurs puik werk leveren en de locaties gelikt zijn?
Zoals hoort bij een Nederlandse romantische film zijn er weer heel wat bekende gezichten te zien in Alles is zoals het zou moeten zijn.
Onder andere Jan Kooijman, Sanne Langelaar, Holly Mae Brood, Julia Akkermans, Victoria Koblenko en Patrick Stoof spelen een rol.
Ook Daphne Deckers komt even voorbij in de film. Ze zal niet veel moeite hebben gehad om zich in te leven in de rol: ze speelt zichzelf op een feestje.
Iets minder bekend, maar wel grappig om te weten: de jonge vrouw die Iris een spray tan geeft in de film is de dochter van Deckers en voormalig tennisser Richard Krajicek, Emma Deckers.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen