TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Iris (Barbara Sloesen) heeft alles wat ze wil: een goede carrière, een dokter als vriend en ze is bevallen van gezonde baby. Het leven lacht haar toe.
Tot manlief aan het kraambed bekent dat hij de handdoek in de ring gooit en met een nieuwe liefde naar Afrika vertrekt. Nu Iris opeens alleenstaand moeder is, overschaduwt de lokroep van wijn en zelfmedelijden haar babygeluk. Een nieuw toekomstperspectief verschijnt uit onverwachte hoek in Alles Is Zoals Het Zou Moeten Zijn.
In de hausse van romantische komedies van eigen bodem is deze verfilming van de debuutroman van Daphne Deckers niet meer dan een middenmoter. Sommige rollen neigen naar het overdrevene en het verhaal is wat onwaarschijnlijk. Maar wie maalt daarom als de knappe acteurs puik werk leveren en de locaties gelikt zijn?
Zoals hoort bij een Nederlandse romantische film zijn er weer heel wat bekende gezichten te zien in Alles Is Zoals Het Zou Moeten Zijn. Onder andere Jan Kooijman, Sanne Langelaar, Holly Mae Brood, Julia Akkermans, Victoria Koblenko en Patrick Stoof spelen een rol.
Ook Daphne Deckers komt even voorbij in de film. Ze zal niet veel moeite hebben gehad om zich in te leven in de rol: ze speelt zichzelf op een feestje. Iets minder bekend, maar wel grappig om te weten: de jonge vrouw die Iris een spray tan geeft in de film is de dochter van Deckers en voormalig tennisser Richard Krajicek, Emma Deckers.
Alles Is Zoals Het Zou Moeten Zijn zie je op woensdag 1 januari 2025 vanaf 22:10 uur op NET5.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën