TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op een avond worden in een christelijk dorp twee mannen in elkaar geslagen. Was het antihomogeweld? En waarom doen Rick en Marc geen aangifte?
Rechercheur Narin (Sinem Kavus) onderzoekt de zaak, maar komt nauwelijks verder. De slachtoffers laten weinig los, en ook de rest van het dorp is niet bepaald toeschietelijk.
Regisseur Stanley Kolk voegt daar in de Telefilm Alles van Waarde een extra laag aan toe. Hij laat Marcs zus Esther een documentaire – met gefictionaliseerde elementen – maken over het voorval.
Op die manier laat Kolk de beweegredenen van de personages zien vanuit henzelf, maar ook vanuit de acteurs die hen tijdens de repetities voor de film-in-de-film spelen.
Zo hoopt Esther niet alleen te begrijpen waarom het is gelopen zoals het is gelopen. Het is voor haar ook een manier om het verhaal van haar broer een hoopvol einde te geven.
In de gefictionaliseerde delen van de documentaire-in-de-film in Alles van waarde komen een aantal bekende gezichten voorbij. Zo speelt Teun Luijckx slachtoffer Marc.
Julia Akkermans is te zien als zijn vrouw Christy. Patrick Stoof en Carly Wijs spelen Marcs ouders en Lisa Smit speelt documentairemaker Esther.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje