TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mitch Rapp (Dylan O’Brien) is een gezonde Amerikaanse jongen. Het leven zit hem mee, en op een mooie zomerse dag vraagt hij op het strand van Ibiza zijn Katrina (Charlotte Vega) ten huwelijk.
Dan slaat het noodlot toe. Een groep terroristen heeft net dát strand uitgekozen om een vreselijke moordpartij aan te richten.
Mitch' aanstaande bruid is een van de vele slachtoffers. Mitch zelf overleeft de aanslag.
Hij laat het er in American Assassin niet bij zitten. Mitch zal niet rusten voor hij de daders een koekje van eigen deeg heeft gegeven.
Zijn keiharde trainingen en gedisciplineerde werkwijze trekken de aandacht van de CIA. De dienst lijft Mitch zelfs in.
Samen met de spijkerharde veteraan Stan Hurley (Michael Keaton) zet Mitch de jacht op de daders voort.
Michael Keaton twijfelde heel erg of hij de rol van Stan Hurley wel wilde spelen. Het karakter van de CIA-agent botst nogal met zijn progressieve politieke denkbeelden.
Toen de acteur het boek waarop American Assassin is gebaseerd las, veranderde hij van gedachten. Zoals schrijver Vince Flynn het personage in American Assassin beschrijft, kon Keaton hem wel spelen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa