TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
James (Hayden Christensen) heeft veel te danken aan zijn oudere broer Frankie (Adrien Brody).
Vroeger pleegden de broers samen overvallen. Toen ze jaren geleden tegen de lamp liepen, nam Frankie de volledige schuld op zich.
Hij draaide de bak in, James bleef op vrije voeten. In de tien jaar dat Frankie in de cel zat, heeft zijn broer zijn leven gebeterd: hij heeft een vaste baan en een vriendin.
Nu heeft Frankie zijn straf uitgezeten. Het eerste wat hij in American Heist doet: zijn kleine broertje opzoeken.
En dan niet om gezellig een beetje bij te kletsen. Frankie heeft grote plannen.
Hij wil met James nog een laatste grote klus doen. Met het geld dat dat oplevert kunnen ze hun nieuwe levens op het rechte pad financieren.
In 2002 brak Hayden Christensen door als acteur. Hij speelde Anakin Skywalker in Star Wars: Episode II – Attack of the Clones.
Drie jaar later deed hij dat in Revenge of the Sith nog een keer. Toch groeide hij nooit uit tot een grote naam in Hollywood.
Sterker nog: zijn optreden in American Heist was Christensens eerste rol in vier jaar tijd.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip