TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie tienermeiden spreken in de film Blockers af om op het schoolbal hun maagdelijkheid te verliezen. Hun ouders zien dat hélemaal niet zitten.
Als je er goed over nadenkt, lijken kinderen en hun ouders eigenlijk best wel op elkaar. Ga maar na: kinderen (en dan vooral pubers) gruwelen bij de gedachte dat hun ouders ooit het bed met elkaar gedeeld hebben. Laat staan dat ze dat nu nog steeds doen.
Ouders moeten er op hun beurt niet aan dénken dat hun pubers al seksueel actief zijn. Ze houden hun kleine spruit het liefst zo lang mogelijk jong en onschuldig.
Dat is het onderwerp van de komedie Blockers. Drie tienermeiden vinden dat het hoog tijd is dat ze hun maagdelijkheid verliezen.
Ze spreken zelfs een datum af. Op de avond van het grote schoolbal moet het gebeuren voor Julie (Kathryn Newton), Kayla (Geraldine Viswanathan) en Sam (Gideon Adlon).
Maar dan krijgen hun ouders lucht van het plan. En die zijn vastbesloten er een stokje voor te steken.
Of het Lisa (Leslie Mann), Hunter (Ike Barinholtz) en Mitchell (John Cena) ook gaat lukken is nog maar de vraag: tieners zijn nou eenmaal vindingrijk.
Acteurs Evan Goldberg en Seth Rogen zijn de producenten van Blockers. Ongeveer tien jaar eerder, in 2017, schreven en produceerden de twee de komedie Superbad.
Die lijkt behoorlijk op Blockers, alleen zijn de hoofdpersonen tienerjongens die proberen op een schoolfeest hun maagdelijkheid te verliezen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur