TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie tienermeiden spreken in de film Blockers af om op het schoolbal hun maagdelijkheid te verliezen. Hun ouders zien dat hélemaal niet zitten.
Als je er goed over nadenkt, lijken kinderen en hun ouders eigenlijk best wel op elkaar. Ga maar na: kinderen (en dan vooral pubers) gruwelen bij de gedachte dat hun ouders ooit het bed met elkaar gedeeld hebben. Laat staan dat ze dat nu nog steeds doen.
Ouders moeten er op hun beurt niet aan dénken dat hun pubers al seksueel actief zijn. Ze houden hun kleine spruit het liefst zo lang mogelijk jong en onschuldig.
Dat is het onderwerp van de komedie Blockers. Drie tienermeiden vinden dat het hoog tijd is dat ze hun maagdelijkheid verliezen.
Ze spreken zelfs een datum af. Op de avond van het grote schoolbal moet het gebeuren voor Julie (Kathryn Newton), Kayla (Geraldine Viswanathan) en Sam (Gideon Adlon).
Maar dan krijgen hun ouders lucht van het plan. En die zijn vastbesloten er een stokje voor te steken.
Of het Lisa (Leslie Mann), Hunter (Ike Barinholtz) en Mitchell (John Cena) ook gaat lukken is nog maar de vraag: tieners zijn nou eenmaal vindingrijk.
Acteurs Evan Goldberg en Seth Rogen zijn de producenten van Blockers. Ongeveer tien jaar eerder, in 2017, schreven en produceerden de twee de komedie Superbad.
Die lijkt behoorlijk op Blockers, alleen zijn de hoofdpersonen tienerjongens die proberen op een schoolfeest hun maagdelijkheid te verliezen.
Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'