TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie tienermeiden spreken in de film Blockers af om op het schoolbal hun maagdelijkheid te verliezen. Hun ouders zien dat hélemaal niet zitten.
Als je er goed over nadenkt, lijken kinderen en hun ouders eigenlijk best wel op elkaar. Ga maar na: kinderen (en dan vooral pubers) gruwelen bij de gedachte dat hun ouders ooit het bed met elkaar gedeeld hebben. Laat staan dat ze dat nu nog steeds doen.
Ouders moeten er op hun beurt niet aan dénken dat hun pubers al seksueel actief zijn. Ze houden hun kleine spruit het liefst zo lang mogelijk jong en onschuldig.
Dat is het onderwerp van de komedie Blockers. Drie tienermeiden vinden dat het hoog tijd is dat ze hun maagdelijkheid verliezen.
Ze spreken zelfs een datum af. Op de avond van het grote schoolbal moet het gebeuren voor Julie (Kathryn Newton), Kayla (Geraldine Viswanathan) en Sam (Gideon Adlon).
Maar dan krijgen hun ouders lucht van het plan. En die zijn vastbesloten er een stokje voor te steken.
Of het Lisa (Leslie Mann), Hunter (Ike Barinholtz) en Mitchell (John Cena) ook gaat lukken is nog maar de vraag: tieners zijn nou eenmaal vindingrijk.
Acteurs Evan Goldberg en Seth Rogen zijn de producenten van Blockers. Ongeveer tien jaar eerder, in 2017, schreven en produceerden de twee de komedie Superbad.
Die lijkt behoorlijk op Blockers, alleen zijn de hoofdpersonen tienerjongens die proberen op een schoolfeest hun maagdelijkheid te verliezen.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel