TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zin in een keiharde actiefilm? Zoek dan niet verder.
Wie voorgangers Olympus Has Fallen (2013) en London Has Fallen (2016) gezien heeft, weet dat geheim agent Mike Banning (Butler) spektakel voor ons in petto heeft en waar nodig van dik hout planken zaagt. In Angel Has Fallen zit de held zelf in de penarie. Hij wordt verdacht van poging tot moord op de Amerikaanse president. Dus werkt hij deze keer niet samen met zijn slimme, getrainde collega’s van de FBI, maar moet hij hen juist te snel af zijn.
Na ‘de val’ van het Witte Huis en de stad Londen, is nu Mike aan de beurt om van zijn voetstuk te vallen. Onterecht natuurlijk. Maar wie zit er in werkelijkheid achter de aanval op de president? En kan Banning deze duivelse persoon nog wel stoppen?
In de drie Has Fallen-films heeft Morgan Freeman behoorlijke promotie gemaakt. In Olympus Has Fallen was zijn personage Allan Trumbull voorzitter van het Huis van Afgevaardigden.
Drie jaar later had hij het in London Has Fallen geschopt tot vicepresident, in Angel Has Fallen is Trumbull net tot president verkozen.
Het is voor Freeman niet de eerste keer dat hij de president van Amerika speelt. In 1998 deed hij dat in rampenfilm Deep Impact ook al.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'