TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Austin Powers is ’s werelds beste geheim agent én meest begeerde vrijgezel. Na het zien van zijn behaarde bovenlichaam valt iedere vrouw voor hem.
Het succes van de geheim agent is afkomstig van zijn mojo, een goedje waar alleen Austin Powers over beschikt. Dat weet ook dr. Evil, en dus besluit de slechterik terug in de tijd te reizen om zijn mojo te stelen. Austin Powers reist hem achterna, maar zonder mojo lijkt de groovy geheim agent niets waard. Zelfs van CIA-agente Felicity Shagwell (Heather Graham) wordt hij niet warm.
Dr. Evil is niet meer te stoppen en eist daarom een astronomisch geldbedrag van wereldleiders. Betalen ze hem niet, dan blaast de kale crimineel de aarde op. Kan Austin zijn mojo op tijd terugvinden en de wereld redden? Je ziet het in Austin Powers: The Spy Who Shagged Me.
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me is het tweede deel uit een driedelige reeks. Allemaal staan ze bol van verwijzingen naar verschillende Bondfilms.
Er zijn al een tijd plannen voor een vierde deel, maar of die er ook echt zal komen is nog niet duidelijk. Mike Myers gaf in 2022 een update over het project, maar die is vrij cryptisch: "Ik kan het bestaan of niet-bestaan van zo'n project niet bevestigen of ontkennen, als het al wel of niet bestaat. Dat is een niet-bevestigende bevestiging van een bevestiging."
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland