TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Boer Hoggett (James Cromwell) is niet geïnteresseerd in varkens, hij is een schapenboer. Dus als hij op de jaarmarkt een varkentje wint, lijkt de beste bestemming het kerstmaal.
Het biggetje Babe is een weesje en hij zoekt troost bij Fly. Zij is een van de twee herdershonden die boer Hoggett heeft. Omdat ze een nest pupppies heeft, gaat het lot van het beestje haar aan het hart. Ondanks dat herdershonden schapen en varkens maar stomme beesten vinden.
De eend Ferdinand is zeer in Babe geïnteresseerd is. Hij doet er alles aan om niet als canard à l’orange op de kerstdis te verschijnen. Hij probeert zelfs de haan van zijn plaats te stoten.Babe kan nog heel wat voor hem betekenen.
Maar het biggetje heeft in Babe andere ambities. Hij vindt het werk van Fly en haar man Rex wel wat. Babe wil herdersbig worden. Zo graag, dat hij ervan kwispelt met zijn krulstaartje.
Je verwacht een plat, glad Amerikaans lievebeestjesverhaal. Maar dat is het niet. In Australië hebben ze een wat originelere kijk op dieren kennelijk. De film is zeer humoristisch door de manier waarop de dieren tegen elkaar aankijken.
De verschillende verhaalonderdelen worden komisch aan elkaar gesproken door een koor van drie muisjes.
Babe is een dierenfilm die niet gemaakt is om schattige beestjes te laten zien, maar om een leuk verhaal te vertellen. Meer dan een kinderfilm, vermaak voor het hele gezin.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien