TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Familieman Marcus (Martin Lawrence) en rokkenjager Mike (Will Smith) werken allebei bij de narcoticabrigade van de politie van Miami. Hoewel hun persoonlijkheden als dag en nacht van elkaar verschillen, werken deze Bad Boys prima samen.
En dat is maar goed ook. De mannen krijgen in de actiekomedie een pittige zaak voor de kiezen. Er verdwijnt namelijk een grote hoeveelheid in beslag genomen heroïne uit een politiedepot. Die drugs waren bedoeld als bewijsmateriaal in de rechtszaak tegen een gevaarlijke drugsbaron.
Bovendien is het spul een slordige 100 miljoen dollar waard. Logisch dus dat de politie de heroïne graag terug wil. Bad Boys Mike en Marcus krijgen 72 uur de tijd om dat voor elkaar te boksen.
Bad Boys, uit de koker van Transformers-regisseur Michael Bay, was in 1995 een groot succes. Er kwam dan ook een vervolg, al duurde het tot 2003 tot Bad Boys II van de grond kwam.
In 2013 liet Martin Lawrence in een interview met Conan O'Brien doorschemeren dat er wel eens een derde Bad Boys-film zou kunnen komen. Het heeft even geduurd, maar dan heb je ook wat. Bad Boys for Life ging in januari 2020 in première. Het Belgische duo Adil El Arbi en Bilall Fallah (bekend van Black en Patser) tekende voor de regie.
Noa Jacobus onthult geheim van manege stunt GTST: 'We hebben het met twee paarden gedaan'
07:12Duidelijkheid over grote afwezige in realitysoap Gerard Joling
06:47Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk