TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1983 arresteert rechercheur Bud Carter (Willem Dafoe) en zijn team in Louisiana huurmoordenaar Jesse Weiland (Matt Dillon). Carter gebruikt Jesse's liefde voor zijn vrouw en pasgeboren baby om hem te dwingen undercover voor hem te gaan werken.
In ruil daarvoor belooft Carter Jesse's vrouw Lynn en hun zoon te beschermen. Al snel ontmaskeren de andere bendeleden Weiland. Zonder goede samenwerking zijn hij en Carter ten dode opgeschreven. Naar een waargebeurd verhaal.
Regisseur Chris Brinker overleed halverwege de productie. Om zijn regisseursrechten te behouden, werd de film voltooid door zijn broer Mike Brinker, die vervolgens credits kreeg als uitvoerend producent en assistent-regisseur.
Met onder andere Willem Dafoe, Matt Dillon en Tom Berenger heeft de filmn Bad Country een imposante cast. Het is altijd fijn deze oude rotten in broeierige sfeer hun foute oneliners te horen uitspreken en daarnaast kunnen ze met veel wapengekletter ook behoorlijk wat stunts lekker over the top uitvoeren.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'