TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1983 arresteert rechercheur Bud Carter (Willem Dafoe) en zijn team in Louisiana huurmoordenaar Jesse Weiland (Matt Dillon). Carter gebruikt Jesse's liefde voor zijn vrouw en pasgeboren baby om hem te dwingen undercover voor hem te gaan werken.
In ruil daarvoor belooft Carter Jesse's vrouw Lynn en hun zoon te beschermen. Al snel ontmaskeren de andere bendeleden Weiland. Zonder goede samenwerking zijn hij en Carter ten dode opgeschreven. Naar een waargebeurd verhaal.
Regisseur Chris Brinker overleed halverwege de productie. Om zijn regisseursrechten te behouden, werd de film voltooid door zijn broer Mike Brinker, die vervolgens credits kreeg als uitvoerend producent en assistent-regisseur.
Met onder andere Willem Dafoe, Matt Dillon en Tom Berenger heeft de filmn Bad Country een imposante cast. Het is altijd fijn deze oude rotten in broeierige sfeer hun foute oneliners te horen uitspreken en daarnaast kunnen ze met veel wapengekletter ook behoorlijk wat stunts lekker over the top uitvoeren.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'