TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1983 arresteert rechercheur Bud Carter (Willem Dafoe) en zijn team in Louisiana huurmoordenaar Jesse Weiland (Matt Dillon). Carter gebruikt Jesse's liefde voor zijn vrouw en pasgeboren baby om hem te dwingen undercover voor hem te gaan werken.
In ruil daarvoor belooft Carter Jesse's vrouw Lynn en hun zoon te beschermen. Al snel ontmaskeren de andere bendeleden Weiland. Zonder goede samenwerking zijn hij en Carter ten dode opgeschreven. Naar een waargebeurd verhaal.
Regisseur Chris Brinker overleed halverwege de productie. Om zijn regisseursrechten te behouden, werd de film voltooid door zijn broer Mike Brinker, die vervolgens credits kreeg als uitvoerend producent en assistent-regisseur.
Met onder andere Willem Dafoe, Matt Dillon en Tom Berenger heeft de filmn Bad Country een imposante cast. Het is altijd fijn deze oude rotten in broeierige sfeer hun foute oneliners te horen uitspreken en daarnaast kunnen ze met veel wapengekletter ook behoorlijk wat stunts lekker over the top uitvoeren.
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang