TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als het huis naast hen leeg komt te staan, zijn Kelly en Mac Radner razend benieuwd. Wie worden de nieuwe buren? Een jong stel net als zij? Een wat ouder gezinnetje? Zouden ze vrienden worden?
Op de dag van de verhuizing schrikken Kelly (Rose Byrne) en Mac (Seth Rogen) zich een hoedje. Ze krijgen niet zomaar nieuwe buren: het huis naast hen wordt een studentenhuis.
De mannelijke leden van dispuut Delta Psi Beta zijn niet de rustige types waar de Radnertjes op zaten te wachten. Integendeel.
Wilde feesten en nachtelijk geschreeuw zijn ineens aan de orde van de dag. Van de rust waarvoor Mac en Kelly naar de suburbs zijn verhuisd is niets meer over.
Maar de Radners laten zich niet zo makkelijk uit het veld slaan. Ze willen rust, en dan zullen ze rust krijgen ook.
Als dat niet goedschiks kan, dan maar kwaadschiks. Daar hebben ze best ruzie met dispuutleider Teddy (Zac Efron), zijn rechterhand Pete (Dave Franco) en hun huisgenoten voor over.
De oorspronkelijke titel van Bad Neighbours is Neighbors. In Australië, Nieuw-Zeeland, Groot-Brittannië en Nederland werd de titel aangepast om verwarring met de Australische soapserie Neighbours te voorkomen.
In de eerste versie van het script ging Mac met zijn vrienden de strijd aan met de studenten van Delta Psi Beta. Zijn vrouw kwam eigenlijk nauwelijks in de film voor.
De vrouw van Seth Rogen vond dat maar raar. Ze vond dat Kelly een grotere rol in het conflict moest krijgen.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight