TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Joe is goed in zijn vak. Misschien zelfs wel de beste. Toch is hij wel een beetje klaar met het werk.
Nog één lucratieve klus en dan houdt hij ermee op. Dan heeft Joe (Nicolas Cage) genoeg verdiend om rustig van zijn pensioen te gaan genieten.
Die laatste klus brengt hem in Bangkok Dangerous naar Thailand. Daar moet hij meerdere doelwitten omleggen; een van hen is een populaire politicus.
Om wegwijs te worden in Bangkok huurt Joe kruimeldief Kong (Shahkrit Yamnarm) in. Hij wil dolgraag huurmoordenaar worden, dus Joe kan hem mooi de fijne kneepjes van het vak leren.
Het wordt ingewikkeld voor de oude rot als hij verliefd wordt op de Thaise schone Fon (Charlie Yeung). Ineens moet hij kiezen tussen zijn gevoelens en zijn beroepseer.
Bangkok Dangerous is een remake van de gelijknamige Thaise film uit 1999. Zowel de originele versie als de Amerikaanse remake is geschreven en geregisseerd door de gebroeders Pang.
In de remake hebben ze wel een paar dingen veranderd. Het belangrijkste verschil is dat in de eerste versie de huurmoordenaar doofstom is. In de versie uit 2008 is het liefje van Nicolas Cage doof.
De opnames vonden plaats tijdens de geweldloze staatsgreep die op 19 september 2006 plaatsvond in Bangkok. De enige schoten die dag gelost werden, waren afkomstig van de filmcrew.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3